74 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

%20 İndirim
HAVALE&EFT

Limitless Likit

Goro Likit

80,00
%20 İndirim
HAVALE&EFT

Limitless Likit

Kano Likit

80,00
%20 İndirim
HAVALE&EFT

Limitless Likit

Kitana Likit

80,00
%20 İndirim
HAVALE&EFT

Limitless Likit

Lui Kang Likit

80,00
%20 İndirim
HAVALE&EFT

Limitless Likit

Raiden Likit

80,00
%20 İndirim
HAVALE&EFT

Limitless Likit

Sonya Blade Likit

80,00
%20 İndirim
HAVALE&EFT

Limitless Likit

Sub Zero Likit

80,00
%20 İndirim
HAVALE&EFT

Limitless Likit

Reptile Likit

80,00
%20 İndirim
HAVALE&EFT

Limitless Likit

Kung Lao Likit

80,00
%20 İndirim
HAVALE&EFT

Limitless Likit

Shang Tsung Likit

80,00
%20 İndirim
HAVALE&EFT

Limitless Likit

Johny Cage Likit

80,00
%20 İndirim
HAVALE&EFT

Limitless Likit

Scorpion Likit

80,00

Likit nedir?

Likit bitkisel gliserin, propilen glikol, çeşitli aromalar ve isteğe bağlı olarak sıvı nikotinin karıştırılarak demlenmesi yolu ile elde edilen sıvılardır. Aynı zamanda elektronik sigaraların en önemli bileşenidir.

İster box mod ister pod mod ister puff bar olsun tüm elektronik sigara cihazları çalışmak için bu ürünlere ihtiyaç duyarlar. Sigaraya olan bağımlılığın ana maddesi olan nikotin ihtiyacını elektronik sigaradan karşılayabilmek için sıvı nikotin içeren bu ürünler kullanılır.

Likitin içinde ne var?

Bitkilerden elde edilen ve saflık düzeyi itibariyle ilaç yapımında kullanılabilecek kadar saflaştırılmış Bitkisel Gliserin (VG); Petrokimya yan ürünü olan ve çok fazla sektröde kullanılan yine ilaç segmentinde saflığa sahip Propilen Glikol (PG); tatlarının iyi olması ve her kullanıcıya uygun tatlar oluşturabilmek için suda çözünebilir nitelikte ve yüksek ısıya dayanıklı aromalar ile nikotin ihtiyacını karşılamak üzere tütünden elde edilmiş yüksek saflıkta saf nikotinden seyreltilmiş nikotin içerir.

En kaliteli likit hangisi?

Bu ürünlerde kaliteyi belirleyen ilk şey içerikte kullanılan malzemelerin kalitesidir. Yerli ürünlerde kullanılabilecek en kaliteli VG markaları sırası ile Merck – Sigma – Carlo – Chemnovatic – Turkuaz -Wilmar’dır. PG markaları ise yine sırası ile Merck – Chemnovatic -Ineos – Basf olarak düşünülebilir. Aromalar kısmında ise işler biraz daha karışıktır bununla ilgili olarak blogumuzdan daha fazla bilgi alabilirsiniz. En kalitelisi hangisinden çok bana en uygun olan hangisi sorusu daha doğru olacaktır.

Hangi likiti almalıyım?

Bu seçimi yapmadan önce sizin nikotin ihtiyacınıza, sonra da sevdiğiniz tatlara bakmanız gerekmektedir. Bir kullanıcıya göre çok iyi olan bir ürün sizin için çok kötü olabilir. Bu nedenle tavsiye ürün yerine kişiye göre ürün seçimini tercih ediyoruz. Bu konuda yardıma ihtiyacınız var ise 5 adımda likit seçimi başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.

Likitler zararlı mı?

Klasik sigaralara göre çok daha az sayıda madde içeren elektronik sigara sıvıları mantıksal olarak olduğu gibi bilimsel olarak da sigaraya göre çok daha az zararlıdır. Bu konuda İngiltere’de yapılmış olan çalışmalar elektronik sigaraların klasik sigaralara oranla %95 daha az zararlı olduğunu ortaya koymuştur.

Likitler bağımlılık yapar mı?

Bu sorunun cevabı hiç kuşkusuz evet. Zira içeriklerinde sıvı nikotin bulunduğundan nikotin bağımlılığına sebep olacaktır. Bu nedenle hiç sigara içmemiş veya nargile kullanmayan kişilere elektronik sigara kullanmamalarını tavsiye ediyoruz. Sigarayı bırakmak için kullanılan bu ürünleri lütfen sigaradan kurtulmak için kullanınız.

Likit kullanırken sigara da içilir mi?

Yapmamanız gereken şeylerden biri diyebiliriz. Çift yönlü olarak nikotin alımına sebep olacağından elektronik sigaraya geçişi zorlaştıracak ve sigara alışkanlığınızı bitirmemenize neden olacak bu durumdan kurtulmalısınız. Beyninizin nikotin kaynağı olarak elektronik sigarayı görmesi sigarayı bırakmanızı sağlayacak temel unsurlardan biridir.

Sitenizdeki likitler kaliteli mi?

Tüm ürünlerimiz yüksek standartlarda ve elektronik sigara için uygun aromalar ile üretilmiştir. Vape için kullanılacak sıvıların içerik ve saflık düzeylerinin çok önemli olduğunun bilinci ile hareket etmekteyiz. Kullanılan bileşenler tamamen ithal ve faturalıdır. Orijinal, farma kalitede, solunmaya uygun ham maddeler ve hijyenik koşullarda üretilen ürünleri stoklarımıza almaktayız. Düşük kalitede veya buharlamaya uygun olmayan ürünler sitemizde satılmamaktadır.

Gastly Premium, Bull’s High Quality, Smokking ve Crazyboy gibi sektörde uzun süredir varlığını sürdüren, içeriklerini kontrol edebildiğimiz ve kullanıcılar tarafından beğenilen markaların ürünleri sitemizde yer almaktadır. Ürün gamımızı geliştirmek adına çeşitli firmalar ile görüşmelerimiz ve kontrol taleplerimiz sürmektedir. Müşterilerimize sunabileceğimiz kalite standartlarını sağlayabilen firmaların ürünlerini yakında sitemizde bulabilirsiniz.

Bununla birlikte kalite standartlarında düşme veya gerileme gördüğümüz ürünleri de web mağazamızdan raflarından kaldıracağımızı da belirtmekte fayda görüyoruz. Satılta olan tüm ürünler tarafımızdan kontrol edilmekte ve denenmektedir.

Bir dal sigara kaç puf?

Bir dal sigaranın kaç puf ettiği, elektronik sigarada kullanılan sıvının nikotin oranına ve elektronik sigaranın çıkardığı buhar düzeyine göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle verilecek tek bir cevap yoktur.

Likit alkol içerir mi?

Elektronik sigaralarda kullanılan likitler alkol içermez. Ancak alkol tadı veren aromaların bulunduğu ürünler olabilir. Bu nedenle kullanıcılar yanılgıya düşebilir. Elektronik sigara sektöründe kullanılan çilek aromasının içerisinde çilek olmadığı gibi alkol tadı veren aromalarda da alkol bulunmamaktadır. 

Likitleriniz fason üretim mi?

Hayır. Sektörün kanayan yarası olan fason üretime kesinlikle karşıyız. Tüm ürünlerimiz kendi çabalarıyla markalaşmış ve sektörde kabul görmüş, bilinilirliği olan orijinal markaların ürünleridir. Çok ucuz fiyatlara üretim yaptırarak kendi koydukları isimler ile satış yapan sitelerden biri olma hedefimiz bulunmuyor.